Producenci
Sharp Monitor interaktywny 42.5 cala PN-HW-Series, technologia podczerwieni, UHD, 350cd/m2, , 10 punktów dotykowych
Opis
Potężna wydajność nawet podczas małych spotkań.
Seria cyfrowych białych tablic 4K BIG PAD PN-HWT to idealny sposób na poprawę dzielenia się informacjami i pomysłami, który zwiększa skuteczność nauki i zachęca do interakcji w grupach podczas szkoleń, narad i przeglądania projektów czy dokumentów. Urządzenia z tej serii zapewniają profesjonalny poziom czytelności w rozdzielczości 4K UHD oraz wrażenia intuicyjnego pisania po papierze, ułatwiając prezentowanie treści i wzbudzając zaufanie u prowadzących.
Korzyści
- Świetny wygląd w każdym wnętrzu smukły profil i stylowy design obudowy przekładają się na wyjątkowo elegancki wygląd.
- Dodana produktywność w standardzie dołączono szereg standardowego oprogramowania Sharp.
- BYOM (Bring Your Own Meeting) proste i ujednolicone rozwiązanie umożliwiające błyskawiczne organizowanie spotkań z wykorzystaniem dowolnych urządzeń.
- Wrażenie naturalnego pisania po papierze pasywny rysik lub palec pozwalają szybko podświetlać najważniejsze informacje i dodawać do nich notatki.
Dane techniczne
| Model | PN-HW431T |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 529.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 941.2 mm |
| Plamka matrycy | 0.2451 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 115 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 598 mm |
| Szerokość | 1007 mm |
| Głębokość | 70 mm |
| Waga | 16 kg |