Producenci
Sharp Telewizor LED 40 cali 40FH4EA
Opis
Dane techniczne
| Model | 40FH4EA |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Android TV |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 3 x RCA |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 36 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 509 mm |
| Wysokość z podstawą | 555.3 mm |
| Szerokość | 891.8 mm |
| Głębokość | 82.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 213 mm |
| Waga | 5.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|