Sharp Telewizor LED 50 cali 50GL4460E
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Sharp
Kod produktu: 1_888766
Opis
Rozrywka, którą kochasz. Z pomocą od Google.
Rozdzielczość 4K/UHD
Kontroluj telewizor za pomocą telefonu
Google Assistant
HDR High Dynamic Range
Tryb gier
Netflix
Active Motion 1000
Google Play Movie
Wbudowana funkcja Chromecast
Prime Video
HEVC/h.265
Dolby Vision
Dolby Atmos
Wejścia HDMI
HLG
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
50GL4460E
Panel LED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Kontrast dynamiczny 1 000 000:1
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-C
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-S
Smart TV Nie
System TV Google TV
Obraz HLG
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne wyłączenie
System dźwięku
BG, DK, I, L, L', M, N
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Nie
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x mini composite
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Standard VESA 400 x 300
Pobór mocy 69 W
Akcesoria w zestawie
  • Produkt,
  • Pilot,
  • 2x baterie AAA,
  • Pakiet instalacyjny podstawy telewizora,
  • Instrukcja szybkiego uruchamiania
Wysokość 651.3 mm
Wysokość z podstawą 692.9 mm
Szerokość 1164.4 mm
Głębokość 91.5 mm
Głębokość z podstawą 264.7 mm