Producenci
Sharp Telewizor LED 55 cali 55FP1EA
Opis
Dane techniczne
| Model | 55FP1EA |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Android TV |
| Obraz | Dolby Vision |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HDR |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x mini composite |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Pobór mocy | 83 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 718 mm |
| Wysokość z podstawą | 760 mm |
| Szerokość | 1231 mm |
| Głębokość | 91 mm |
| Głębokość z podstawą | 265 mm |
| Waga | 11 kg |
| Pozostałe parametry |
|