Sharp Telewizor LED 55 cali 55GL4260E
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Sharp
Kod produktu: 1_891355
Opis
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
55GL4260E
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Kontrast dynamiczny 1 000 000:1
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz Dolby Vision
Obraz HLG
Obraz HDR
Obraz HDR10
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • Youtube
  • Chromecast built-in
  • Google Play Movies & TV
  • Google Play Store
  • Prime Video
  • Google Assistant z mikrofonem
System dźwięku
  • Sound Equalizer
  • Dolby Digital
  • Dolby Digital Plus
  • Dolby AC-4
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x mini composite
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Standard VESA 400 x 300
Pobór mocy 74 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Pakiet instalacyjny stojaka pod telewizor
  • Instrukcja
Wysokość 718 mm
Wysokość z podstawą 760 mm
Szerokość 1231 mm
Głębokość 91 mm
Głębokość z podstawą 265 mm