Producenci
Sharp Telewizor LED 75 cali 75FQ8EG
Opis
75FQ8EG to bezramkowy telewizor Google TV firmy Quantum Dot Sharp o rozdzielczości 4K Ultra High Definition i częstotliwości 144 Hz z wyjątkową funkcjonalnością multimediów i gier.
Dane techniczne
| Model | 75FQ8EG |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Tuner TV | Brak |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Google TV |
| Obraz | HDR |
| Obraz | Dolby Vision IQ |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Procesor | AQUOS AI UltraClear Video Processor |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Pobór mocy | 168 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 984.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 1053.7 mm |
| Szerokość | 1672 mm |
| Głębokość | 74.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 312.7 mm |
| Waga | 27.4 kg |