Sharp Telewizor QLED 70 cali 70GP6760E
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Sharp
Kod produktu: 1_889458
Opis
70GP6760E
Rozrywka, którą kochasz. Z niewielką pomocą od Google.
Rozdzielczość 4K/UHD
System dźwiękowy harman/kardon
Kontroluj telewizor za pomocą telefonu
Google Assistant
HDR - High Dynamic Range
Tryb gier
Netflix
Active Motion 1000
Google Play Movie
Wbudowana funkcja Chromecast
Prime Video
HEVC/h.265
Dolby Vision
Dolby Atmos
Wejścia HDMI
HLG
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
70GP6760E
Panel QLED
Przekątna ekranu 70"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Kontrast dynamiczny 1 000 000:1
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz HDR10
Obraz HDR
Obraz HLG
Obraz Dolby Vision
Obraz Quantum Dot Colour
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Technologie
Smooth Motion - technologia interpolacji klatek obrazu
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • Youtube
  • Google Play Movies & TV
  • Google Play Store
  • Prime Video
  • Chromecast
  • Google Assistant
  • Aktualizacje zdalna (OTA)
System dźwięku
  • System dźwięku: BG, DK, I, L, L', M, N
  • Ustawienia dźwięku: korektor dźwięku
  • Dekoder Audio: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4
  • Technologia dźwięku: Harman-Kardon
  • Przetwarzanie dźwięku 3D: Dolby Atmos
Max. moc głośników (sumaryczna) 24 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x mini composite
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 400 x 300
Pobór mocy 112 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Pakiet instalacyjny podstawy telewizora
  • Instrukcja szybkiego uruchamiania
Wysokość 906 mm
Wysokość z podstawą 952 mm
Szerokość 1556 mm
Głębokość 82 mm
Głębokość z podstawą 274 mm