Producenci
SilentiumPC Wentylator Zephyr 40x40x10mm cichy 18,7 dBA BOX
Opis
Wentylator SilentiumPC Zephyr 40
- Wentylatory ZEPHYR zawdzięczają wysoką kulturę pracy dzięki nowoczesnemu łożysku HBS (Hydraulic Bearing System).
- Wentylatory serii ZEPHYR to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, cicha praca oraz korzystna cena. Dostępne są w rozmiarach od 40 do 140mm dzięki czemu zawsze łatwo dobrać wentylator odpowiedni dla swoich potrzeb.
- Klasycznie czarny kolor wentylatora doskonale współgra z większością obudów, a czarny kabel świetnie się komponuje oraz łatwo się układa.
- W komplecie znajdują się także odpowiedzialne za redukcję drgań silikonowe podkładki pod śrubki.
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 4200 obr./min |
| Przepływ powietrza | 4 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 4 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 18.7 dB |
| Wymiary | 40 × 40 × 10 mm |
| Waga | 17 g |
| Pozostałe parametry |
|