Producenci
Silicon Power ARMOR A30 1TB USB 3.0 BLACK / PANCERNY / wstrząsoodporny
Opis
Seria dysków Armor A30 charakteryzuje się unikalnymi właściwościami użytkowymi. Zastosowana obudowa wykonana z żelu krzemionkowego chroni dysk podczas upadku przed uszkodzeniem - produkt spełnia normy zgodne ze standardem: MIL -STD 810G Metoda 516.6 Procedure IV (test drop tranzyt). Sześciokątny wzór na powierzchni obudowy chroni przed zarysowaniami. Obudowa dysku posiada również specjalne wybrzuszenia umożliwiające osadzenie w nich kabla USB. Złącze USB 3.0 zapewnia bardzo szybki zapis/odczyt danych.
Poniżej link do strony producenta z materiałami VIDEO:
Dane techniczne
| Model | Armor A30 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Interfejs dysku | USB 2.0 |
| Prędkość obrotowa | 5400 obr/min |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 18.6 mm |
| Szerokość | 87.5 mm |
| Głębokość | 134 mm |
| Pozostałe parametry | - Zasilanie: DC 5V (prąd dostarczany przez USB )
|
| Waga | 181 g |