Producenci
Silicon Power ARMOR A60 1TB USB 3.0 BLACK PANCERNY wstrząso/pyło i wodoodporny
Opis
Odporny na wstrząsy i wodę
Armor A60 zawiera ultra wytrzymałą gumową obudowę i specjalny system montażu dysku w obudowie, które zapewniają doskonały efekt buforowy i zapewniają sztywną ochronę przed zgnieceniami, kurzem i bryzgającą wodą.
Dane techniczne
| Model | ARMOR A60 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 23 mm |
| Szerokość | 85.9 mm |
| Głębokość | 138.5 mm |
| Waga | 228 g |
| Pozostałe parametry |
|