Producenci
Silicon Power BLAZE B02 64GB USB 3.1 Gen1 BLACK
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm |
| Waga | 8 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |