Producenci
Silicon Power BLAZE B30 64GB USB 3.0 LED black
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 53.7 x 18.0 x 10.3 mm |
| Waga | 14.8 kg |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |