Producenci
Silicon Power Dysk SSD A80 512GB M.2 PCIe 3400/3000 MB/s NVMe
Opis
Nowy dysk SSD P34A80 pozwala cieszyć się zupełnie nowym poziomem wydajności i szybkości transferu danych. Dzięki zastosowaniu super szybkiego interfejsu PCIe Gen 3x4 dysk osiąga niewiarygodne prędkości odczytu do 3400MB/s i zapisu do 3000MB/s. Nawet w przypadku gier wymagających bardzo szybkiego odczytu/zapisu i zaawansowanego przetwarzania grafiki zapewnia płynne działanie dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań.
Dane techniczne
| Model | P34A80 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 3400 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3000 MB/s |
| Wysokość | 3.5 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 8 g |