Producenci
Silicon Power Dysk SSD Diamond D06 1TB USB 3.2 czarny
Opis
Diamond D06
Klasyczny wzór kratki diamentowej
Diamond D06, z klasycznym wzorem kratki diamentowej jest przepełniony elegancją i luksusem, które mogą doskonale wyrazić Twój nienaganny gust w kwestii mody. Delikatne wykończenie matowej powierzchni nie tylko pokazuje klasę, ale także oferuje pełną ochronę przed odciskami palców, brudem i zarysowaniami.
Inteligentny wskaźnik LED
Diamond D06 został zaprojektowany ze wskaźnikiem LED, dzięki któremu użytkownicy mogą łatwo rozpoznać status przesyłania jednym spojrzeniem.
Dane techniczne
| Model | Diamond D06 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 116 mm |
| Szerokość | 78 mm |
| Głębokość | 13 mm |
| Waga | 174 g |