Producenci
Silicon Power Dysk SSD Slim S55 240GB 2,5" SATA3 550/450 MB/s 7mm
Opis
Dane techniczne
| Model | S55 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 240 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 460 MB/s |
| Prędkość zapisu | 450 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Waga | 74 g |
| Pozostałe parametry | - Ultra slim design (7 mm) |
| Video |