Producenci
Silicon Power Dysk SSD UD80 1TB PCIe M.2 2280 Gen 3x4 3400/3000 MB/s
Opis
Dysk SSD UD80 1TB PCIe M.2 2280 Gen 3x4 3400/3000 MB/s
Dane techniczne
| Model | UD80 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 3400 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3000 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 3.5 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 8 g |