Producenci
Silicon Power Dysk zewnętrzny SSD PC60 1TB USB 3.2 Gen 2 Typ-C
Opis
PC60
- Szybki transfer danych dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2 Typu-C (do 10 Gb/s)
- Prędkości odczytu i zapisu odpowiednio do 540 MB/s oraz 500 MB/s
- Technologia 3D NAND Flash pozwala na zwiększenie pojemności, do 2 TB
- Kieszonkowa konstrukcja, kompaktowa i lekka zapewnia doskonałą mobilność
- Prostokątny kształt z polerowaną ramą i teksturowaną powierzchnią
- Wygodna konstrukcja z otworem umożliwia łatwe mocowanie do pęku kluczy lub torebki
- Wskaźnik LED informuje o każdej aktywności
- Odporna na wstrząsy konstrukcja może wytrzymać niewielkie upadki i uderzenia
- Zawiera kabel typu C na USB typu A
- Bezpłatne oprogramowanie SP Widget do pobrania i tworzenia kopii zapasowych, 256-bitowe szyfrowanie AES i pamięć w chmurze
Dane techniczne
| Model | PC60 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Prędkość odczytu | 540 MB/s |
| Prędkość zapisu | 500 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 11.2 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 46 g |