Producenci
Silicon Power ULTIMA U02/PLASTIC 16GB USB 2.0 BLACK
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 16 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm |
| Waga | 8 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |