Producenci
Silicon Power Zewnętrzny dysk HDD ARMOR A30 1TB USB 3.2 biały pancerny wstrząsoodporny
Opis
Zewnętrzny dysk HDD ARMOR A30 1TB
Dane techniczne
| Model | ARMOR A30 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 134 mm |
| Szerokość | 87.5 mm |
| Głębokość | 18.6 mm |
| Waga | 181 g |
| Pozostałe parametry |
|