Producenci
Simba Słuchawki Dickie
0
Opis
Słuchawki douszne z wtyczką 3,5 mm jack
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 30 g |
| Wymiary | 7 x 2 x 7 cm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |