Producenci
Smartwatch MaxCom Fit FW43 cobalt 2 Złoty
Opis
Elegancki, prawdziwie męski i wyróżniający się sportowym charakterem smartwatch FW43 Cobalt 2 to Twój sposób na wyszukaną stylizację i wysoki komfort użytkowania. Ten model umożliwi precyzyjny monitoring treningu i wygodny kontakt ze światem, a także może być podręczną latarką prosto z nadgarstka.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 240 x 240 |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Pamięć wewnętrzna | 32 MB |
| Procesor | nRF 52832 |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | Bateria: 210 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 20 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 44 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Złoty |
| Wymiary | 50×45×11 mm |
| Waga | 51 kg |