Socomec NETYS PR 1700VA/1350W /AVR/LCD/8xIEC/USB/EPO Tower/Rack
Dostępność: brak towaru
Opis
Zasilacz UPS NETYS PR 1700VA/1350W 230V 50/60Hz automatyczna regulacja napięcia AVR, sinusoidalny przebieg napięcia, wyświetlacz LCD, bateria wewnętrzna, ochrona linii danych NPT (RJ45), port RS232 i USB, 8xIEC 320 C13 (10A), wyłącznik awaryjny EPO, slot na kartę sieciową SNMP, obudowa Tower/Rack, możliwość podłączenia dodatkowych baterii
Bezpieczeństwo i profesjonalne podtrzymanie zasilania
- Idealne rozwiązanie do ochrony małych serwerów, urządzeń sieciowych i peryferyjnych.
- Zapewnia ciągłość pracy w krytycznych zastosowaniach.
Dostosowane do sieci informatycznych
Możliwość stosowania zarówno w obudowie typu rack 19" jak i tower oszczędza czas i miejsce, a także umożliwia dostosowanie urządzenia do potrzeb klienta.
Prosta instalacja
- Nie wymaga konfiguracji przy pierwszym uruchomieniu
- Kompaktowe wymiary podstawy (2U / 89 mm) umożliwiające instalację w obudowach typu rack
- Atrakcyjne wzornictwo pozwala na instalację urządzeń w widocznych miejscach
Ochrona linii transmisji danych
Dostosowany do wymagań użytkownika
Łatwe w użyciu i integracji
- Wyłącznik awaryjny EPO
Dane techniczne
Moc pozorna 1700 VA
Moc czynna 1350 W
Architektura UPS-a line-interactive
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 1
Czas przełączenia (maks.) 6 ms
Czas podtrzymania (obciążenie 100%) 6 min
Czas ładowania 4 h
Typ obudowy Rack
Typ obudowy Tower
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzeciążeniowe
Zabezpieczenia / filtry Przeciwzwarciowe
Funkcje specjalne
Automatyczna regulacja napięcia (AVR):
Oprogramowanie
- Oprogramowanie komunikacyjne Oprogramowanie do zarządzania zasilaczem UPS
pracujących w środowisku systemów operacyjnych Windows®, Linux® i Mac OS X®
Porty zasilania we. IEC-C14
Porty zasilania wy. 8 x IEC-C13
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 2 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Wymagania środowiskowe
- Poziom hałasu (tryb normalny): < 50 dBA (w odległości 1 m)
- Temperatura 0÷40°C (celu zapewnienia optymalnej żywotności baterii od 15 do 25°C)
- Parametry środowiskowe: Wysokość miejsca pracy npm: 2000 m, wilgotność: 95% bez kondensacji
- Stosowne normy EN 62040-1 (bezpieczeństwo), EN 62040-2 (EMC)
Kolor Czarny
Wymiary
440 x 436 x 87 mm