Socomec NETYS PR MT 1000VA/700W 230V/AVR/LCD/4xIEC/USB
Dostępność: brak towaru
Opis
Zasilacz UPS NETYS PR MT 1000VA/700W 230V 50/60Hz automatyczna regulacja napięcia AVR, sinusoidalny przebieg napięcia, wyświetlacz LCD, bateria wewnętrzna, ochrona linii danych NTP, port USB, 4xIEC 320 C13 (10A) obudowa MINI TOWER
Profesjonalne zasilacze UPS z technologią „line interactive"
- Zapewnia ciągłość pracy w krytycznych zastosowaniach.
- Obudowa typu minitower ułatwia ułożenie zasilacza obok zasilanego i chronionego odbioru.
Zasilanie gwarantowane oraz ochrona przed wahaniami napięcia:
Prosta obsługa
Panel sterowania z graficznymi ikonami umożliwiający prostą kontrolę trybu pracy
Łatwe podłączenie
Gniazdka IEC 320 (standardowe IT) upraszają podłączenie komputerów oraz urządzeń peryferyjnych.
Ochrona linii transmisji danych
Zintegrowane zabezpieczenia przewodów NTP chroniące połączenia danych LAN i ADSL przed przepięciami.
Dane techniczne
Moc pozorna 1000 VA
Moc czynna 700 W
Architektura UPS-a line-interactive
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 1
Czas podtrzymania (obciążenie 100%) 45 min
Typ obudowy Mini Tower
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzeciążeniowe
Zabezpieczenia / filtry Nadmierne rozładowanie
Zabezpieczenia / filtry Przeciw przeładowaniu
Oprogramowanie
Oprogramowanie do lokalnego zarządzania
Porty zasilania we. IEC-C20
Porty zasilania wy. 4 x IEC-C13
Gniazda we/wy 2 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Wymagania środowiskowe
- Poziom hałasu w odległości 1 metra: < 45 dBA
- Parametry środowiskowe: Wilgotność: 90% bez kondensacji
- Stosowne normy: EN 62040-1 (bezpieczeństwo), EN 62040-2 (EMC)
Kolor Czarny
Wymiary
145 x 345 x 165 mm