Producenci
Socomec Przełącznik źródeł zasilania STATYS XS 16A
Opis
Niezawodny system przenoszenia dla redundantnego zasilania 16A (montaż na stojaku).
Przedstawione zdjęcie ukazuje przełącznik STS XS z zamontowaną OPCJONALNĄ kartą sieciową.
Dane techniczne
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 230 V |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 440 x 285 x 44 mm |
| Waga | 4 kg |