Producenci
Socomec UPS NETYS PE 2000VA/1200W 230V/AVR/6XIEC 320,LED,USB
Opis
Zasilacz UPS NETYS PE moc 2000VA/1200W 230V 50/60Hz, automatyczna regulacja napięcia AVR, bateria wewnętrzna, 6xIEC 320 C13 (10A), ochrona linii danych NTP, port USB, wyświetlacz LCD
Idealna, niedroga ochrona do zastosowań SOHO i punktów sprzedaży
- Przystosowane do ochrony urządzeń informatycznych w domach, biurach i punktach handlowych.
- Pełna gama sześciu modeli umożliwia dobranie odpowiedniego urządzenia do poboru mocy odbioru i uzyskanie żądanego czasu podtrzymywania.
Prosta obsługa
- Panel sterowania z graficznymi ikonam
- Zasilanie gwarantowane oraz ochrona przed wahaniami napięcia
- Funkcja automatycznej regulacji napięcia (AVR) umożliwia stabilizację napięcie wyjściowego i zapobiega przełączaniu się na tryb pracy z baterii wydłużając czas podtrzymania.
Łatwe podłączenie
- Gniazdka IEC 320 (standardowe IT) upraszają podłączenie komputerów oraz urządzeń peryferyjnych
Ochrona linii transmisji danych:
- Zintegrowane zabezpieczenia przewodów NTP chroniące połączenia danych LAN i ADSL przed przepięciami
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1200 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 60 min |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Funkcje specjalne | Wyświetlacz LCD |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie komunikacyjne: oprogramowanie do lokalnego zarządzania |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 145 x 390 x 205 mm |
| Waga | 12 kg |
| Pozostałe parametry | - Bezpieczeństwo: IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2 |