Socomec UPS NETYS RT 2200VA/1800W USB/IEC/EPO/6xC13/1xC19 NRT2-U2200
Dostępność: brak towaru
Opis
Zasilacz UPS NETYS RT 2200VA/1800W 230V 50/60Hz ON-LINE PODWÓJNA KONWERSJA (VFI), bateria wewnętrzna, ochrona linii telefonicznych/modemów, port USB i RS232, 6xIEC 320 C13 (10A) + 1xIEC 320 C19 (16A), automatyczny by-pass serwisowy, wyjście EPO (złącze RJ11), slot na kartę sieciową SNMP, obudowa Tower/Rack, możliwość podłączenia dodatkowych baterii, graficzny wyświetlacz LCD
Prosta instalacja
- Złącza wejścia i wyjścia IEC
- Niewielki rozmiar pozwala na instalację w szafach typu rack
- Atrakcyjne wzornictwo.
Prosta obsługa
- Nie wymaga konfiguracji przy pierwszym uruchomieniu
Dostosowany do wymagań użytkownika
Dane techniczne
Moc pozorna 2200 VA
Moc czynna 1800 W
Architektura UPS-a on-line
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 1
Napięcie 48 V
Czas podtrzymania (obciążenie 100%) 8 min
Typ obudowy Tower
Typ obudowy Rack
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzeciążeniowe
Funkcje specjalne
Standardowe wyposażenie elektryczne:
- Zintegrowane zabezpieczenie przed prądem zwrotnym.
- Zabezpieczenie przed wpływem czynników atmosferycznych (NTP) na linie telefoniczne/ modemy ADSL.
- Złącze RJ11 do wyłącznika awaryjnego (EPO).
- Złącze do modułów wydłużających czas pracy baterii.
Standardowe wyposażenie komunikacyjne:
- MODBUS RTU (RS232)
Porty zasilania we. IEC-C20
Porty zasilania wy. 6 x IEC-C13
Porty zasilania wy. 1 x IEC-C19
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x RJ-11
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Wymagania środowiskowe
- Temperatura pracy: 0 do 40°C (w celu zapewnienia maksymalnej żywotności baterii: od 15°C do 25°C)
- Wilgotność względna: 5 do 95% bez kondensacji
- Maks. wysokość (m): 0 do 3000 bez kondensacji
- Poziom hałasu w odległości 1 m dBA <50
Kolor Czarny
Wymiary
- 440 x 430 x 88,7 mm