Producenci
Socomec Zasilacz jednofazowy NRT3-5000K NeTYS RT 5000VA/5000W ze zintegrowaną baterią i szynami
Opis
NETYS RT to jednofazowy zasilacz UPS typu rack-tower zapewniający ochronę i dostępność infrastruktury IT, który spełnia wymogi zarówno w zakresie niezawodności zasilania, jak i elastyczności instalacji, co sprawia że jest całościowym, profesjonalnym rozwiązaniem.
Mocne strony
- Łatwość instalacji
- Wysoki poziom bezpieczeństwa i dostępności zasilania
- Sprawność poświadczona certyfikatami
- Prosta obsługa
- Zwiększony, elastyczny czas podtrzymania
Dane techniczne
| Moc pozorna | 5 kVA |
| Moc czynna | 5000 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 50 kg |