Producenci
Sony Gamepad bezprzewodowy DualSense do PlayStation 5, różowy
Opis
Gamepad bezprzewodowy DualSense do PlayStation 5, różowy
Innowacyjny kontroler bezprzewodowy DualSense zapewni jeszcze bardziej intensywne wrażenia w grach.
Dane techniczne
| Platforma | PlayStation 5 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | USB-C |
| Liczba przycisków | 16 |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Wibracje | Tak |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Różowy |
| Wymiary | 66 x 160 x 106 mm |
| Waga | 280 g |
| Video |