Producenci
Sony Głośnik SRS-XP500 black
Opis
Uniwersalny głośnik XP500 odtwarza wspaniały dźwięk i ma wiele funkcji, które zwiększają przyjemność z imprezowania. Mocny, imprezowy dźwięk z jednostki X-Balanced Speaker Unit i wydajnych przednich jednostek wysokotonowych oznacza bogactwo, czystość i wysoką jakość brzmienia. Dzięki długiej pracy na akumulatorze głośnik idealnie sprawdzi się na imprezach w domu i na powietrzu. Jest chroniony przed wodą na poziomie IPX42, a wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie urządzenia na kolejne imprezy.
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 0 W |
| Moc subwoofera | 0 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 0 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 0 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 0 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| Złącza | 2 x 6,3 mm jack |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | 3,5 mm combo minijack |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 20 h |
| Wymiary | 275 x 572 x 295 mm |
| Waga | 11.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|