Producenci
Sony Konsola Playstation 4 500GB Slim Czarna
Opis
Playstation 4
Najlepsze centrum domowej rozrywki zaczyna się od PlayStation. Interesujesz się grami, filmami HD, muzyką, telewizją, czy wszystkim na raz? PlayStation oferuje coś dla każdego.
Dane techniczne
| Platforma | PlayStation 4 |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Kontroler ruchu | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Złącza | 2 x USB 3.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | AUX |
| Zasilanie | Wbudowany AC 220_240, 50/60 Hz |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 265 x 39 x 288 mm |
| Waga | 2.1 kg |