Producenci
Sony MDR-RF811-RK
Opis
RF811RK Słuchawki bezprzewodowe
- Do 100 m zasięgu łączności bezprzewodowej: słuchanie bez ograniczeń w poruszaniu się
- Do 13 godzin pracy
- Komfortowe słuchanie dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę
- Mocny, zrównoważony dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 40 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Radiowa |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 270 g |
| Pozostałe parametry | Czas ładowania: Około 16 godzin (pełne ładowanie) |
| Akcesoria w zestawie | - Bateria |