Producenci
Sony MDR-RF855RK
Opis
Bezprzewodowy osobisty system dźwiękowy
Czyste brzmienie z telewizji, filmów i innych źródeł rozrywki przesyłany jest strumieniowo. Bezprzewodowe słuchawki o zamkniętej konstrukcji tworzą kontrolowane pole dźwiękowe.
Swoboda ruchu
Bezprzewodowa transmisja dźwięku pozwala na wykonywanie nieskrępowanych ruchów bez potrzeby zdejmowania słuchawek. Zasięg odsłuchu do 100 m umożliwia nieograniczone poruszanie się po całym domu.
Każdy dźwięk wyraźny
Wyraźny dźwięk sprawia, że ulubione filmy i programy sportowe stają się jeszcze bardziej realistyczne. Duże 40 mm neodymowe przetworniki decydują o wyjątkowości basu.
Podstawka do ładowania
Podstawka ułatwia ładowanie i przechowywanie słuchawek.
18 godzin pracy baterii
18 godzin użytkowania przed ponownym ładowaniem akumulatora.
Regulator głośności bez pilota
Nie ma potrzeby regulacji głośności na słuchawkach.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Radiowa |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | RCA |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Mikrofon | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 285 g |
| Akcesoria w zestawie | - Stereofoniczny nadajnik radiowy TMR-RF855R |
| Pozostałe parametry | - Magnes: Magnes neodymowy |