Producenci
Sony Słuchawki ES Serie 9mm MDR-EX15LP pink
Opis
SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX15LP KORECZKI
- Słuchanie bez obciążenia
- Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
- Pasmo przenoszenia 8 Hz 22 kHz
- Dostępny w różnych kolorach
- Wygodne, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
- Lekkość zapewniająca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki
- Możliwość doboru koloru do własnego stylu
- Mocny, zrównoważony dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 9 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Różowy |
| Pozostałe parametry | W zestawie: |