Producenci
Sony Słuchawki MDR-XB55APW białe
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 4 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 24 kHz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 8 g |
| Akcesoria w zestawie | Nakładki w rozmiarach SS/S/M/L |