Producenci
Sony Słuchawki WF-XB700 black
Opis
Cokolwiek robisz, rób to z EXTRA BASS
Spraw, by każdy dzień był lepszy w słuchawkach WF-XB700 , których prawdziwie bezprzewodowa konstrukcja idzie w parze z głębokim, mocnym dźwiękiem EXTRA BASS.
Nowy wymiar dźwięku
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki WF-XB700 zwracają uwagę wyrazistym, charakterystycznym wyglądem, a ich ergonomiczna konstrukcja gwarantuje wygodę nawet przy wielogodzinnym słuchaniu.
Długi czas pracy baterii i szybkie ładowanie
Dzięki poręcznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki do 18 godzin. A gdy nie masz chwili do stracenia, szybkie, 10-minutowe ładowanie przedłuży odtwarzanie nawet o 60 minut.
Dokładne dopasowanie i trzy punkty mocowania
Ergonomiczne słuchawki z systemem redukcji hałasu WF-XB700 stykają się z uchem w trzech punktach. Zapewnia to dokładne dopasowanie i wygodę.
Wodoodporne modele do codziennego użytku
Poziom wodoodporności IPX43 oznacza, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Możesz więc pozostawać w ruchu przy muzyce.
Poruszający bas
Technologia EXTRA BASS w słuchawkach WF-XB700 gwarantuje naprawdę głębokie i mocne brzmienie basu. Twoje ulubione utwory zabrzmią, jak nigdy przedtem.
Poruszający bas
Technologia EXTRA BASS w słuchawkach WF-XB700 gwarantuje naprawdę głębokie i mocne brzmienie basu. Twoje ulubione utwory zabrzmią, jak nigdy przedtem.
Poruszający bas
Technologia EXTRA BASS w słuchawkach WF-XB700 gwarantuje naprawdę głębokie i mocne brzmienie basu. Twoje ulubione utwory zabrzmią, jak nigdy przedtem.
Współpraca z asystentem głosowym
Naciskając jeden przycisk, możesz włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać informacje o dojeździe, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.
Funkcja rozmów telefonicznych
Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz swobodnie rozmawiać przez telefon bez konieczności wyciągania go z kieszeni.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 46 g |
| Akcesoria w zestawie | Przewód USB: USB Type-C (USB-A USB-C) (około 20 cm) |
| Pozostałe parametry | Akumulator
|