Producenci
Sony Słuchawki douszne MDR-E9LPL BLUE/WHITE
Opis
Magnes neodymowy - Przetwornik akustyczny 13,5 mm - duża moc reprodukowanych basów
Para do odtwarzacza muzycznego - Słuchawki pasujące do odtwarzacza WALKMAN®, iPoda lub odtwarzacza mp3
Wybór kolorów - Duże bogactwo odmian kolorystycznych — możliwość doboru do odtwarzacza muzycznego lub wyboru ulubionej barwy
Przewód o długości 1,2 m - Trwały, lekki przewód o długości 1,2 m
W zestawie wkładki douszne - W komplecie 2 zestawy wkładek dousznych zapewniających dokładniejsze przyleganie
Dane techniczne
| Impedancja | 16 Ohm |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Pasmo przenoszenia | (Hz) 18 - 22 000 |
| Czułość | 104 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Waga | 6 g |
| Pozostałe parametry | Wtyk: |