Producenci
Sony Słuchawki handsfree, mikrofon MDR-EX15AP Pink
Opis
SŁUCHAWKI SONY MP3/SMARTFON Z MIKROFONEM MDR-EX15AP KORECZKI
- Wbudowany mikrofon
- Pasmo przenoszenia 8 Hz 22 kHz
- Dostępny w różnych kolorach
- Wygodne, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
- Lekkość zapewniająca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki
- Możliwość doboru koloru do własnego stylu
- Mocny, zrównoważony dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 9 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Różowy |
| Pozostałe parametry | W zestawie: Wygodne, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne |