Producenci
Sony Słuchawki handsfree, mikrofon MDR-EX15AP black
Opis
SŁUCHAWKI SONY MP3/SMARTFON Z MIKROFONEM MDR-EX15AP KORECZKI
- Słuchanie bez obciążenia
- Dostępne w różnych kolorach, lekkie słuchawki z silikonowymi wkładkami dousznymi i 9-milimetrowymi przetwornikami akustycznymi o paśmie przenoszenia 8 Hz 22 kHz
- Wbudowany mikrofon
- Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
- Dostępny w różnych kolorach
- Wygodne, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
- Lekkość zapewniająca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki
- Możliwość doboru koloru do własnego stylu
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 3 g |
| Pozostałe parametry | W zestawie: |