Producenci
Sony Słuchawki handsfree, mikrofon MDR-ZX310AP Red
Opis
SŁUCHAWKI SONY NAUSZNE MDR-ZX310AP + MIKROFON
- Niewielkie wymiary będące zaletą w podróży
- Lekkie, składane słuchawki z pałąkiem na głowę, wyposażone w przetworniki akustyczne 30 mm o czułości 98 dB/mW
- Zwarta, składana konstrukcja
- Typ dynamiczny
- Pojemność 1000 mW
- Typ przewodu - Rozgałęźny
- Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
- Konstrukcja i cechy związane z dźwiękiem - Technologia Beat Response Control
- Pilot/mikrofon na przewodzie umożliwiający użycie słuchawek EX110AP ze smartfonem
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 24 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 24 kHz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 125 g |