Producenci
Sony Telewizor LED 65 cali KD65X75WLAEP czarny
Opis
KD-65X75WL
Porywająca rozrywka.
4K HDR.
Nasze inteligentne telewizory rozpalają emocje obrazem w jakości 4K HDR. Do rozdzielczości bliskiej 4K interpolowane są nawet obrazy 2K, dzięki czemu widzisz wyraźne szczegóły i miliardy naturalnych kolorów, nad których odtwarzaniem czuwa procesor obrazu 4K X1. Całości dopełnia czysty, naturalny dźwięk, ożywiający muzykę i filmowe ścieżki dźwiękowe.
Zrekonstruowane obrazy.
Z nową wyrazistością.
Nawet jeśli Twój ulubiony film ma rozdzielczość 2K lub HD, dzięki technologii interpolacji 4K X-Reality PRO obejrzysz go w jakości zbliżonej do 4K.
Świetny bas
Głośnik X-Balanced Speaker mieści się w smukłej obudowie telewizora, a mimo to zapewnia mocne, czyste brzmienie muzyki i dźwięku do filmów.
Fantastyczne wrażenie prawdziwego kina
Większe emocje, większy realizm. System Dolby Vision ożywia oglądane sceny, a Dolby Atmos wypełnia pomieszczenie szeroko niosącym się dźwiękiem.
Rozrywka, którą uwielbiasz.
Z pomocą Google.
Platforma Google TV łączy filmy, programy telewizyjne i inne treści z Twoich aplikacji i subskrypcji, porządkując je specjalnie dla Ciebie.
Zaproś kinowe przeżycia do domu, oglądając filmy dostępne w telewizorze BRAVIA
Już dziś zacznij poznawać najlepsze filmowe nowości. Korzystaj z zasobów naszego serwisu filmowego BRAVIA CORE, w którym możesz uzyskać do 5 filmów i do 12 miesięcy streamingu. Nasz serwis filmowy wykorzystuje technologie Pure Stream i IMAX Enhanced, by zapewnić nadzwyczajny obraz i wyrazisty dźwięk.
Piękno i finezja
Wąska ramka pomagająca skupić uwagę na obrazie. Finezyjny wygląd harmonizujący ze współczesnymi wnętrzami.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | KD-65X75WL |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Google TV |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HDR |
| Obraz | HLG |
| Obraz | Live Colour |
| Obraz | Dolby Vision |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Tak |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Funkcje | Wyłącznik czasowy |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Procesor | Procesor obrazu 4K X1 |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x Composite |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 105 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 842 mm |
| Wysokość z podstawą | 912 mm |
| Szerokość | 1462 mm |
| Głębokość | 71 mm |
| Głębokość z podstawą | 334 mm |
| Waga | 20.4 kg |
| Waga z podstawą | 20.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|