Producenci
SteelSeries Słuchawki Arctis 7X+ bezprzewodowe z mikrofonem Nauszne Czarne
Opis
Słuchawki Arctis 7X+ bezprzewodowe, z mikrofonem, nauszne.
Pasuje do: PC/laptop, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, tablet/smartfon
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 3,5 mm combo minijack |
| Złącze LINK | USB-C |
| Dźwięk | Stereo |
| Moduł sterujący | brak |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Zasięg | 12 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 30 h |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|