Producenci
Sunmi Czytnik kodów Blink-Scanning Box
Opis
- Obsługa Plug and Play umożliwiająca personalizację
- Z sygnałami dźwiękowymi czujnika, aby uzyskać szybką płatność!
- Ergonomiczny kąt płatności kodu skanowania 45°
- Aluminiowa ramka
- Dwie pomarańczowe oprawki przyciągające wzrok
- Konstrukcja pudła w stylu otwartym
Światło czujnika
- Widoczne podczas płatności.
Sygnał dźwiękowy
- Słyszalny podczas płatności
Dane techniczne
| Typ | Prezentacyjny |
| Kody kreskowe | 1D |
| Kody kreskowe | QR Code |
| Technologia odczytu | Laser |
| Rozdzielczość skanera | 10 mil |
| Sygnał odczytu | Dźwiękowy |
| Sygnał odczytu | Świetlny |
| Klasa szczelności | Brak |
| Złącza | 1 x USB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasięg | 1.5 m |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Wymiary | 9.7cm × 9cm × 10cm |
| Pozostałe parametry | Okno skanowania kodu 7,5 cm × 7,5 cm |