Producenci
Sunmi Drukarka paragonowa 80mm Kitchen Cloud Printer
Opis
Jedna drukarka do zamówień online i offline.
Potrójna ochrona w trudnych warunkach kuchennych.
IP52 i odporność na błędy. Zapobiegaj uszkodzeniom drukarki spowodowanymi kapaniem wody, kurzem i owadami. Łatwa w czyszczeniu powłoka oleofobowa. Potrójna ochrona w trudnych warunkach kuchennych
Nigdy więcej nieodebranych zamówień
Przewiduj problemy z siecią dzięki wbudowanemu narzędziu do testowania sieci i uzyskaj wydruk raportu. Automatyczne drukowanie zamówień oczekujących po awarii sieci lub wyczerpaniu się papieru gwarantuje, że nie będzie już więcej nieodebranych zamówień.
Dostosowane do Twojej firmy
Drukarka może przypominać użytkownikom o konieczności odebrania wydruków i zacięciu się papieru. Głos ludzki obsługuje wiele języków (angielski, i wiele innych). Można go dostosować, aby zapewnić lepszą obsługę.
Duża pojemność, szybsze drukowanie
Obsługuje rolki o szerokości 80 x 80 mm. Prędkość druku została zwiększona do 250mm/s. Zdobądź bilety szybko, skróć czas oczekiwania, nawet w godzinach szczytu.
Obsługiwanych jest wiele języków
Wbudowana globalna biblioteka czcionek wektorowych obsługuje druk mieszany w wielu językach, co pozwala na powiększanie bez wpływu na czytelność. Dodano tryb drobnego druku, aby poprawić czytelność przy użyciu małego druku.
Wiele metod połączenia.
Drukarka kuchenna SUNMI 80 mm w chmurze jest wyposażona w wiele interfejsów komunikacyjnych do drukowania wielokanałowego przez Bluetooth, Wi-Fi. Jedna drukarka do wszystkich Twoich potrzeb. Drukarka kuchenna SUNMI 80 mm w chmurze oszczędza czas i pieniądze.
Dane techniczne
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Maks. prędkość druku w czerni | 250 mm/s |
| Szerokość druku | 72 mm |
| Max. szerokość etykiety | 80 mm |
| Max. zewnętrzna średnica rolki | 80 mm |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | RJ-12 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Komunikacja | WiFi 802.11 b/g/n |
| Komunikacja | LAN 10/100 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Język drukarki | ESC/P |
| Wysokość | 130 mm |
| Szerokość | 130 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Wbudowana pamięć RAM | 64 MB |
| Wbudowana pamięć flash | 256 MB |