Producenci
Sunmi Drukarka paragonowa termiczna 58mm Cloud Printer
Opis
- Wyposażona w 58 mm wysokowydajną termiczną głowicę drukującą Seiko o prędkości drukowania 165 mm/s, może drukować paragony w czasie rzeczywistym, bez zacinania się.
- Umożliwia ładowanie rolek do kas o szerokości 58 mm i średnicy 60 mm, co pozwala uniknąć częstego uzupełniania i obniża koszty rolek.
- Kompaktowa konstrukcja wbudowanego zasilacza oszczędza więcej miejsca.
Wiele metod połączenia.
Drukarka kuchenna SUNMI 80 mm w chmurze jest wyposażona w wiele interfejsów komunikacyjnych do drukowania wielokanałowego przez Bluetooth, Wi-Fi. Jedna drukarka do wszystkich Twoich potrzeb. Drukarka kuchenna SUNMI 80 mm w chmurze oszczędza czas i pieniądze.
Dane techniczne
| Model | C04000067 |
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Rozdzielczość | 203 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 165 str/min |
| Szerokość druku | 48 mm |
| Max. szerokość etykiety | 58 mm |
| Wewnętrzna średnica rolki | 60 mm |
| Kody kreskowe | Codabar |
| Kody kreskowe | 1D |
| Kody kreskowe | EAN 13 |
| Kody kreskowe | Code 128 |
| Kody kreskowe | Interleaved 2 of 5 |
| Kody kreskowe | Code 93 |
| Kody kreskowe | EAN 8 |
| Kody kreskowe | UPC-A |
| Kody kreskowe | Code 39 |
| Kody kreskowe | UPC-E |
| Złącza | RJ-12 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Komunikacja | WiFi 802.11 b/g/n |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Wysokość | 116 mm |
| Szerokość | 116 mm |
| Głębokość | 116 mm |