Producenci
Synology Dysk HDD HAT3310-16T 16TB SATA 3,5' 512e 7,2k
Opis
Niezawodne dyski dla domowych i małych biur
Dyski twarde (HDD) SATA z serii Synology Plus zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu wymagań dotyczących niezawodności, trwałości i wydajności pamięci masowej 24/7 w małych i średnich systemach pamięci masowej dla przedsiębiorców firmy Synology. Rygorystyczne testy sprawdzania poprawności i niezawodność klasy NAS zapewniają stałą wydajność w środowiskach o wysokiej dostępności i wielu użytkownikach.
- Niezawodne działanie
Średni czas między awariami maksymalnie 1,2 mln godzin i ocena obciążenia 180 TB/rok - Przetestowane pod kątem maksymalnej niezawodności
Rygorystyczne sprawdzanie poprawności i ponad 500 000 godzin testów zapewniają niezawodność systemów Synology - Bezproblemowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego
Aktualizacje oprogramowania sprzętowego można przeprowadzać bezpośrednio w systemie Synology DSM - Niezawodna technologia nagrywania
Technologia konwencjonalnego zapisu magnetycznego (CMR) zapewniająca stałą wydajność
Dane techniczne
| Model | HAT3310-16T |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 16 TB |
| Interfejs dysku | SATA |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 281 MB |
| Wielkość sektora dysku | 512e |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Waga | 720 g |