Producenci
Synology Dysk M2 PCI-E 4x Gen3.0 SNV3510-400G
Opis
Dane techniczne
| Model | SNV3510-400G |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 22110 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 400 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 491 TB |
| Prędkość odczytu | 3000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 750 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 225 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 450 K |
| Pasuje do | M.2 SSD przez M2D20
M.2 SSD przez E10M20-T1
|