Producenci
Synology Dysk SSD SATA M2 22110 800GB SNV3510-800G
Opis
SNV3510
Uzyskaj najwyższą wydajność serwera NAS/SAN
Dyski SSD NVMe z serii SNV3400/3500 zostały zaprojektowane z myślą o inteligentnej współpracy z systemem Synology DiskStation Manager (DSM) w celu zwiększenia wydajności operacji we/wy. Wysokowydajne dyski NVMe przyspieszają tradycyjne dyski twarde, które są wolniejsze, ale zapewniają dużą pojemności pamięci masowej, umożliwiając opłacalne aktualizacje istniejących systemów.
Dane techniczne
| Model | SNV3510 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 22110 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 800 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 1.022 TB |
| Prędkość odczytu | 3100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 400 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 70 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 4.5 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Pasuje do | M.2 SSD przez M2D20
M.2 SSD przez E10M20-T1
|