Producenci
Synology Dysk SSD SATA M2 2280 400G SNV3410-400G
Opis
SNV3410
Uzyskaj najwyższą wydajność serwera NAS/SAN
Dyski SSD NVMe z serii SNV3400/3500 zostały zaprojektowane z myślą o inteligentnej współpracy z systemem Synology DiskStation Manager (DSM) w celu zwiększenia wydajności operacji we/wy. Wysokowydajne dyski NVMe przyspieszają tradycyjne dyski twarde, które są wolniejsze, ale zapewniają dużą pojemności pamięci masowej, umożliwiając opłacalne aktualizacje istniejących systemów.
Dane techniczne
| Model | SNV3410 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 400 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 491 KB |
| Prędkość odczytu | 3000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 750 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 225 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 45 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 3.5 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Pasuje do | M.2 SSD przez M2D18
M.2 SSD przez M2D20
M.2 SSD przez E10M20-T1
Dysk SSD M.2 poprzez gniazdo wewnętrzne
|