Producenci
Synology NAS FS6400 24x0HDD 2x4110 32GB 2x1GbE 2x10GbE 2xUSB3.0 5Y
Opis
Synology FlashStation FS6400 to serwer o wysokości 2U do montażu w szafie serwerowej, przeznaczony do zadań wymagających dużej ilości operacji we/wy i wrażliwych na opóźnienia, idealny do postprodukcji multimediów, maszyn wirtualnych, przetwarzania transakcji online lub aplikacji bazodanowych.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Xeon Silver 4110 x 2 |
| Wbudowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 512 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 14 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 16 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 24 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SAS |
| Interfejs dysku | SATA |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Wentylator | 8 cm |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 8 |
| Zasilanie | 100V do 240V AC |
| Waga | 17.26 kg |
| Wymiary | 88 mm x 482 mm x 724 mm |
| Ważne | Uzyskaj cenę specjalną na ten produkt wypełniając formularz rejestracji projektu. Odeślij do swojego handlowca lub maciej.michalak@ab.pl |