Producenci
Synology NAS RS1619xs+ 4x0HDD 3.5/2.5 2xM2 8GB 2,2GHz 2xUSB3.0 4xRJ45
Opis
Synology RackStation RS1619xs + to wydajny 1U rack NAS z wszechstronnymi pamięciami masowymi, kopiami zapasowymi danych i aplikacjami do współpracy, odpowiednimi dla małych i średnich firm. RS1619xs + upraszcza zarządzanie danymi, optymalizuje środowiska wirtualizacji i szybko zwiększa pojemność pamięci przy minimalnych nakładach czasu na instalację i konserwację.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Xeon D-1527 quad-core 2.2GHz, Turbo Boost up to 2.7GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 6 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Format szerokości | M.2 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Pozostałe parametry dysku |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 4 cm |
| Obudowa | Rack 1U |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 8 |
| Zasilanie | 100V to 240V AC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Waga | 8.16 kg |
| Wymiary | 44 x 430.5 x 483.6 mm |
| Ważne | Uzyskaj cenę specjalną na ten produkt wypełniając formularz rejestracji projektu. Odeślij do swojego handlowca lub maciej.michalak@ab.pl |